so- ne - od 8 - 20 případně dle potřeb klubu

Pavel Vondráček , Vladimír Erben

31.08.2016
Optim Tour - 2016 - II

OPTIM TOUR 2016: Vítězství z Mladé Boleslavi pro Fraňka a Polanskou

Zbytečnou kvalifikací díky pozdním odhláškám bylo v pátek zahájeno „áčko“ v Mladé Boleslavi. Navzdory tomu plné startovní pole hlavní soutěže nabídlo spoustu zajímavých a vyrovnaných duelů.

Soutěž mužů nakonec vyhrál největší favorit Michal Franěk a zde již potřetí za sebou. Letos však měl zejména ve finále namále. Antonín Bolardt odehrál skvělý první set a ve druhém se málem dostal do vedení 4:2. Nakonec další sety prohrál shodně jen těsně 4:6.

Finále žen, které se hrálo díky nepřízni počasí až v úterý a nemělo jasnou favoritku nakonec vyhrála mladá hráčka z Plzně – Tereza Polanská až ve třetím setu, který však nezačala dobře. Pak však zlepšeným výkonem dokázala vybojovat první titul na Optim Tour a po setech 6:2,3:6,6:1 porazila Adélu Jarošovou.

Místní diváci hodně fandili domácí starší žákyni Tereze Vajsejtlové a i jinak byla atmosféra tohoto turnaje hodná dvanáctileté tradici během které se tento turnaj pořádá.

V současné chvíli je ještě známo , že mužský debl vyhrál Petr Nouza s Davidem Škochem a vítězkami v ženském deblu jsou  Hana Kvapilová a Dagmar Dudláková.Pro závěrečné MASTERS jsou tedy známá všechna jména dvanácti vítězů a vítězek jednotlivých turnajů i dalších nejlepších dle žebříčků Optim Tour.Jaká však bude konečná sestava hráčů a hráček pro tento turnaj si budeme muset ještě počkat do poloviny září.

Za LTC MB Pavel Vondráček

Za OPTIM TOUR Pavel Zlatohlávek

24.08.2016
Optim Tour - 2016

Vážení členové LTC Mladá Boleslav , přátelé tenisu dovolujeme si vás pozvat na 11. ročník  tenisového turnaje Optim Tour - BPBP Cup  , který se bude konat od 19.8. - 23.8.2016 na tenisových dvorcích LTC .

Za LTC Mladá Boleslav

Pavel Vondráček

16.08.2016
Turnaj kat.C dorostu v Mělníku - 08/2016
Úspěchu dosáhla hráčka LTC MB Zuzana Řezáčová ( starší žákyně ) , která po boku Alena Doudové (Severočeská tenisová o.s. starší žákyně) vyhrály turnaj kat. C dorostu , který se konal ve dnech 10 - 12.8 2016 v Mělníku.

Gratulujeme

14.08.2016
Mistrovství České republiky starších žákyň - 2016

Dvě medaile z republiky pro tenistku Terezu Vajsejtlovou

Poslední červencový týden se konalo na kurtech ČLTK Jablonec nad Nisou mistrovství České republiky starších žákyň. V silné konkurenci těch nejlepších tenistek se prosadila hráčka LTC MB Tereza Vajsejtlová. V deblu získala se svou spoluhráčkou Vendulou Krýslovou (TK Škoda Plzeň) bronz. V singlu postoupila po semifinálovém zápase s Terezií Pluhařovou (TK Agrofert Prostějov) 6:3, 1:6, 6:2 do vytouženého finále. Po tří setové bitvě s Klárou Novákovou 6:7 (5:7), 6:1, 1:6 si nakonec odvezla stříbro. Svou účastí ve finále si tak zajistila účast na Pardubické juniorce – mistrovství ČR dorostu, které se koná od 6. do 12.srpna.