Za LTC Mladá Boleslav

Pavel Vondráček

22.03.2016
Tenistka Vajsejtlová si z Francie přivezla titul

V týdnu od 7. do 13. března se konal ve francouzském městě Sainte-Genevieve de Bois poblíž Paříže mezinárodní turnaj I. kategorie do 14 let. Turnaje se zúčastnil také reprezentační výběr České republiky, 3 chlapci a 3 dívky, mezi nimi byla i Tereza Vajsejtlová (LTC MB), svěřenkyně trenéra Špalka.   Po ne příliš vydařeném vstupu do turnaje v singlu, kde Tereza podlehla ve druhém kole Francouzce Aminatě Sall 2-6, 6-2, 1-6, se Tereze nakonec podařilo v dalších dnech spolu se svou spoluhráčkou z reprezentace Denisou Hindovou (I. ČLTK Praha) dojít až k zisku cenného titulu v deblu. V semifinále porazily dívky chorvatsko-bulharský pár Noa Krznaric/Elene Trencheva 6-4, 6-2, ve finále si pak poměrně snadno poradily s francouzskou dvojicí Jade Bornay/Diane Perry 6-2, 6-2.

foto zleva: Vajsejtlová, Hindová, Perry, Bornay

Gratulujeme

15.03.2016
Dopis sezóna - 2016
Vážení členové LTC Mladá Boleslav,
vítám Vás v nové, již 114.sezóně našeho klubu.

DOPIS-sezóna 2016

29.02.2016
Úspěchy mladších tenistů LTC MB - 1/2016

Ani mladší žáci a žákyně z řad tenistů LTC Mladá Boleslav v zimě nezahálí. Lednový měsíc byl úspěšný pro Matěje Volfa a Nikolu Peldovou (oba jsou prvním rokem v kategorii mladšího žactva).

O víkendu 16. – 17.1. se konal halový okresní přebor Mladé Boleslavi, Matěj se probojoval až do finále, ve kterém nestačil pouze na Václava Němečka z TK Benátky n.Jizerou, o to větší radost pak měl z vyhraného finále v deblu, se svým klubovým spoluhráčem Vojtou Hadaščokem, když za stavu 1:1 na sety vyhráli supertiebreak , který se hraje místo třetího setu.

Poslední lednový víkend se na „C“ turnaji v Bezděčíně Matěj dostal znovu do finále. V cestě za celkovým vítězstvím ho zastavil až Petr Brunclík z TK Olympu Praha. Debla si Matěj zahrál opět s Vojtou Hadaščokem  a skončili v semifinále.

Mezi dívkami se začíná prosazovat Nikola Peldová. Jejím zatím největším úspěchem je dvojnásobná semifinálová účast na halových okresních přeborech dívek Mladé Boleslavi, které se konaly o víkendu 29.1. – 30.1.

Gratulujeme

Pavel Vondráček , Jiří Vajsejtl

01.02.2016
Realsport Open 14 - 2016

Tenistka Vajsejtlová vyhrála další titul

Ani druhý lednový týden Tereza nezahálela a zúčastnila se v Milovicích mezinárodního turnaje do 14 let - 15th Realsport Open 14. V singlu se probojovala do čtvrtfinále, ve kterém bohužel nestačila na pozdější finalistku Italku Federicu Sacco, které podlehla 6-7(5), 3-6. O to větší radost pak měla z toho, že si z Milovic odvezla další, v pořadí již čtvrtý deblový titul zimní halové sezóny, se spoluhráčkou Romanou Čisovskou (Slovensko) vyřadila v semifinále  Rumunky Isabelu Dima a Anu Meneu 6-3, 6-2 a ve finále si pak dívky poradily s francouzskou dvojicí Aubane Droguet/Selena Janicijevic 6-2, 6-3.

Gratulujeme

20.01.2016
16th Tennisline Cup 2016

Tenistka Vajsejtlová mistryní republiky v deblu

První lednový týden patřil v Milovicích Mezinárodnímu mistrovství české republiky do 16 let – 16th Tennisline Cup 2016. Tereza Vajsejtlová může svůj první turnaj v novém roce považovat za úspěšný. V silně obsazené konkurenci domácích i zahraničních tenistek se v singlu probojovala do čtvrtfinále. V 1.kole porazila po dvou hodinách Rumunku Alessii Ciuca 4-6, 6-4, 6-0, ve 2. kole si snadno poradila s Vendulou Žižkovou 6-2, 6-1, v dalším postupu jí zabránila až Laura Benešová ve čtvrtfinále, které skončilo výsledkem 3-6, 5-7. Umístění v první osmičce je i tak velkým úspěchem teprve 14ti leté Terezy. Navíc si z Milovic Tereza odvezla již třetí deblový titul zimní halové sezóny, se spoluhráčkou Viktorií Wojcikovou vyřadila v semifinále Rumunky Oanu Corneau a Marii Neascu 7-5, 6-3 a v ryze českém finále si pak dívky poradily s první nasazenou dvojicí Denisa Hindová/Kristýna Lavičková 6-0, 6-1 a po zásluze se tak Tereza s Viktorií staly mistryněmi české republiky do 16ti let.