Od 19.10. probíhají práce na revitalizaci dvorců 5 - 10

Od 16.10. zrušeno dopolední hraní, jen po dohodě se správci

Od 19.10. budou probíhat práce na revitalizaci dvorců 5 - 10

12.10.2015
Soutěž družstev seniorů muži - 2015

Družstvo LTC se v Okresní soutěži veteránů nad 60 let umístilo na 2. místě za družstvem TK Bakov n.J.
Ilustrační fotografie ze závěrečného turnaje v TK Luštěnice, který naši hráči Nejedlý, Škába a Ryger
vyhráli.

Gratulujeme

12.10.2015
Soutěž amatérských hráčů - 2015

Tenisová liga neregistrovaných tenistů pro rok 2015 dospěla do svého konce .Z domácích týmů se nejlépe dařilo LTC MB A kteří postoupily do 1 ligy neregistrovaných.

1. liga neregistrovaných
Raketlon team
Tým pod vedením Miloše Pospíšila skončil na 6 místě když odehraných 7 zápasů 3x zvítězil a 4x prohrál a dokázal se po dramatickém průběhu soutěže zachránit v této v soutěži  i pro sezónu  2016
Složení týmu
- Luboš Šimek
- Miloš  Pospíšil   - kapitán týmu
- Pavel Vondráček

2. liga neregistrovávaných
LTC MB A
Tým pod vedením Miroslava Bejr skončil na 2.místě a díky rozdílu vzájemných zápasů postoupil již podruhé v řadě tentokrát do 1 ligy

LTC MB B
Tým pod vedením Ferdinanda Butaše ukončil sezonu na 5. místě s 3 vítěznými zápasy

Úspěchy tenistů LTC v září - 2015

V těchto dnech končí letní tenisová sezona a v uplynulých týdnech se proběhlo několik významných akcí na dvorcích LTC Mladá Boleslav i na dalších kurtech v rámci našeho okresu.

Družstvo A dospělých se utkalo ve dvou dramatických utkáních o udržení ve II. Lize tenisových smíšených družstev a po napínavém boji dokázalo zvítězit v Mělníku a udržet tak na okrese druhou nejvyšší pravidelně se konající soutěž družstev dospělých.

Na okrese proběhlo i několik turnajů mládeže a dětí. Zajímavého úspěchu dosáhl v kategorii starších žáků Daniel Makovička, který vyhrál dvouhru na turnaji v Benátkách nad Jizerou, když ve finále porazil hráče z I.ČLTK Vu Hung Cuonga a ve čtyřhře skončil těsně na druhém místě. Turnaj mladších žákyň na kurtech LTC MB s převahou vyhrála Veronika Šprojcarová, která je příslibem do příštího roku v kategorii staršího žactva. V kategorii nejmladších tenisových nadějí – babytenisu si vedla velmi dobře na přípravných turnajích Ellen Kultová.

Velmi dobře zakončila letní sezonu nejúspěšnější hráčka okresu i kraje Tereza Vajsejtlová a připsala si v průběhu srpna a září nejvyšší umístění na špičkových domácích, ale zejména zahraničních turnajích jak ve své kategorii do 14 let, tak i v kategorii vyšší - do 16 let.