Novinky

Úspěchy našich tenistů 01/2017 II

Mladší žactvo

Poděbrady - kategorie C

Elen Kultová vyhrála v Poděbradech, finále Kultová vs. Bílková (TC Chrudim) 6:1, 6:1.

Mnichovo Hradiště - kategorie C

Aneta Gabrielová a Valentina Vachková se potkaly v semifinále 6:3, 7:6. Finále Gabrielová vs. Peldová 2:6, 3:6.  Aneta s Valentinou si spolu zahrály finále debla, Gabrielová/Vachková vs. Holbová (TCD Donovalská)/Peldová (LTK Liberec) 4:6, 2:6.

Starší žactvo

Bezděčín – Halový okresní přebor

Několikanásobné zastoupení měli na okresních přeborech chlapci. Do čtvrtfinále singla postoupili Matěj Volf, Martin Švejk a Marek Kozderka.

Libor Kverek (od letoška hráč LTC MB) se probojoval až do finále, nestačil ale bohužel na Václava Němečka (TK Benátky n.Jizerou) a po setech 2:6, 1:6 se musel spokojit s 2. místem. Stejně tak tomu bylo i v deblu Kverek/ Matěj Volf vs. Němeček/Burian (oba TK Benátky n.Jizerou) 5:7, 5:7.  http://www.cztenis.cz/turnaj/506838/sezona/Z1617/vysledky

Dvě 2. místa si přivezla také Lucka Horáčková. Finále singla Horáčková vs. Gašicová (TK Benátky n.Jizerou) 1:6, 5:7. Finále debla Horáčková/Kredbová (TK Sportcentrum MB) vs. Gašicová/Kadlecová (obě TK Benátky n.Jizerou) 6:4, 4:6, 0:1.

Dospělí

Duchcov – kategorie B

Pavel Markovič si po nevydařeném vstupu do turnaje v singlu alespoň částečně spravil náladu v deblu, kde se s Martinem Adamcem (TC Realsport Nymburk) probojoval až do semifinále.

Všem moc gratulujeme a přejeme další úspěchy.

Za LTC Mladá Boleslav

Pavel Vondráček , Jiří Vajsejtl

19.01.2017
Smutná zpráva 2017

Vážení členové LTC Mladá Boleslav

Dne 13.1.2017 nás opustil po dlouhé nemoci dlouholetý člen klubu p. Miroslav Šulc. Poslední rozloučení proběhne 20.1.2017 v 11.15 na Novém hřbitově v Mladé Boleslavi .

Pavel Vondráček

17.01.2017
Úspěchy mladšího žactva LTC MB - 01/2017

Zimní tenisová sezóna je v plném proudu, svědčí o tom i další úspěchy mladšího žactva LTC MB na turnajích konaných první lednový víkend.

Turnaj kategorie C v Bohnicích ovládla Aneta Gabrielová, v semifinále narazila na svou klubovou parťačku z debla Kiaru Žabkovou a v zápase plném zvratů vyhrála 6:7, 6:3, 1:0 (super tiebreak), o titul pak bojovala s další hráčkou LTC MB Valentinou Vachkovou, tu porazila 6:0, 7:5. Vítězství si také odvezla v deblu, finále Gabrielová/Žabková (obě LTC MB) vs. Holubová (TK Louny)/Havelková (TK Sparta Praha) 6:4, 3:6, 1:0 (super tiebreak).

Na pražské Cibulce (kategorie C) bojovala o titul v deblu Elen Kultová, finále Kultová (LTC MB)/Šimková (SK Aritma Praha) vs. Maníková/Krajmer (obě SK JC Sport Opava) 0:6, 3:6. V singlu postoupila Elen do čtvrtfinále, kde nestačila na první nasazenou Annu Smíškovou (TC VITALITY Březnice) 7:5, 2:6, 0:1 (super tiebreak). Také na Cibulce, ale v kategorii chlapců, se zúčastnil turnaje Vojtěch Hadaščok, který došel až do semifinále, kde nestačil na pozdějšího vítěze turnaje Tomáše Blovského 6:3, 4:6, 0:1 (super tiebreak).

Za LTC MB Pavel Vondráček , Jiří Vajsejtl

12.01.2017
Silvestrovské setkání 31.12.2016

Vážení členové,

dne 31.12.2016 od 10.00 se v areálu LTC Mladá Boleslav (u krbu) koná setkání členů a jejich přátel.

Úspěchy mladých tenistek LTC MB

Tenisté napříč všemi věkovými kategoriemi nezahálí ani v předvánočním čase.  Prosinec je pro hráče novým startem a impulsem k zlepšování svých výsledků, startuje zimní halová sezóna a přestupy hráčů do vyšších věkových kategorií, ve kterých začínají znovu sbírat své body do celkového hodnocení, které se promítne v celorepublikovém žebříčku v září 2017.

Své první úspěchy v kategorii mladších žákyň si zapsala v uplynulém víkendu 3. – 4.12.  Elen Kultová a Kiara Žabková (obě 9 let).

Elen skončila na turnaji kategorie C v Poděbradech v singlu na 2. místě. V semifinále porazila svou spoluhráčku z deblu Nelu Jandovou (I.ČLTK Praha) po dramatickém zápase 6:7, 6:4, 1:0 (super tiebreak), ve finále nestačila na Nelu Linhartovou (Sportovní centrum Linhart) 2:6, 3:6. Chuť po vítězství si spravila v deblové soutěži, když ve finále dvojice Kultová/Jandová porazila dvojici Tůmová (HTC Třebíč)/Vallová (TC Brno) 6:3, 6:4.

Kiara se na turnaji kategorie C v Liberci probojovala do semifinále v singlu, ve druhém semifinále také skončila její deblová a zároveň klubová spoluhráčka Aneta Gabrielová. Kiara s Anetou pak v deblové soutěži došla až do finále, kde dívky od celkového vítězství dělilo jen málo Žabková/Gabrielová vs. Dimmerová/Lange (obě Severočeská tenisová o.s.) 4:6, 4:6.

Svůj první turnaj letošní sezóny má za sebou také 14-ti letá Tereza Vajsejtlová, stabilní opora boleslavského tenisu. Tereza byla od 3.12 do 5.12. ve Valašském Meziříčí na turnaji dorostenek kategorie A. V silně obsazené konkurenci porazila v prvním kole o 2 roky starší Valentinu Cváčkovou  (TK Agrofert Prostějov) 6:0, 6:1. Ve druhém kole pak po třech hodinách podlehla první nasazené Adéle Vašíčkové (I. ČLTK Praha) 5:7, 7:6(3), 1:6. V deblu si se spoluhráčkou Vendulou Krýslovou (TK Slavia Plzeň) zahrála o finálovou účast, na kterou bohužel dívky tentokrát nedosáhly a nakonec obsadily 3. místo.

Všem moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Za LTC MB

Pavel Vondráček a Jiří Vajsejtl

10.12.2016
Úspěchy tenistů 11/2016

Vážení členové ,

Poslední listopadový týden se konalo v Milovicích Halové mistrovství ČR žen. Také náš klub měl v této soutěži své zastoupení. Lenka Brůchová v silně obsazeném turnaji po dlouhé tří setové bitvě prohrála s Johanou Markovou (I.ČLTK Praha) 6:2, 3:6, 0:6. V deblu skončila se svou spoluhráčkou Denisou Pospíšilovou (TK Neridé) těsně před branami semifinále.