Sobota,neděle    od 8.00 - 19.00

Hrací doba je od 29.9.2014 stanovena do 18.30 po dohodě se správcem příslušného dne.

23.09.2014
Soutěž družstev seniorů muži - 2014

Tým LTC Mladá Boleslav TC v soutěži družstev mužů v tenise pro rok 2014 - senioři (nad 60 let) pod vedením kapitána týmu Václava Škáby zvítězil ve finále nad TC Benátky n/Jizerou 3:0 a stal se vítězem soutěže viz. foto

Gratulujeme

za LTC Mladá Boleslav Pavel Vondráček

17.09.2014
Deblový turnaj rekre. hráčů - losovaný 5.10.2014

Dne 5.10.2014 se bude na tenisových kurtech LTC MB konat deblový turnaj rekreačních hráčů - losovaný více informací viz letáček.

Deblový turnaj rekreačních hráčů - losovaný

16.09.2014
Liga neregistrovaných - 2014 II

Tenisová liga neregistrovaných tenistů pro rok 2014 dospěla do svého konce . Zbývá odehrát několik odložených utkání , které již nemají vliv na konečné umístění domácích týmů.

1. liga neregistrovaných

Raketlon team

Tým pod vedením Miloše Pospíšila se stal vítězem 1 ligy když z odehraných 7 zápasů nepoznal hořkost porážky a postaral se o to , že pohár pro vítěze převezmou hráči z LTC Mladá Boleslav .

Složení týmu
- Luboš Šimek
- Miloš  Pospíšil   - kapitán týmu
- Pavel Vondráček

2. liga neregistrovaných
LTC MB B
Tým pod vedením Ferdinanda Butaše bohužel nemine sestup z 2 ligy a v příštím roce si zahrají 3 ligu.

LTC MB A
Tým pod vedením Miroslava Bejr skončil na 3.místě a díky rozdílu vzájemných zápasů nepostoupil do 2 ligy.

Nabídka pro členy tenisového klubu.

Všichni členové tenisového klubu mohou využít zvýhodněného nákupu veškerého sportovního zboží firmy Babolat. Závodní hráči bez rozdílu věku mají možnost odběru zboží se slevou 40% z katalogových cen, ostatní členové mohou uplatnit slevu ve výši 30%. Veškeré informace o testování , cenách a možnosti odběru zboží podají trenéři klubu eventuelně členové výboru, katalogové ceny jsou též k nahlédnutí na stránkách fy. MATCH POINT s.r.o. viz. odkaz http://www.matchpoint.cz

Další možností pro členy tenisového klubu je nákup sportovního zboží Adidas se slevou ve výši 30% resp. 40% ve firmě Lion Sport v obchodním centru Bondy, nákup je realizován na základě slevových karet, které jsou k vyzvednutí u správců.

přidáno v sekci Klub/Babolat

09.09.2014
Turnaj Mladších žákyň kategorie B - 30.8. - 1.9.2014

V Mladé Boleslavi se v posledním srpnovém víkendu konal dobře obsazený turnaj kategorie B mladších žákyň. I přes velmi nepříznivé, deštivé počasí předvedly dívky velmi dobré výkony. Turnaj přesvědčivě bez ztráty setu vyhrála Nelly Kněžková z TK Sparta Praha, když v semifinále přesvědčivě porazila Alenu Doudovou ze Severočeké tenisové a ve finále si bez problémů poradila s Lenkou Munzarovou ze Startu Liberec, která byla příjemným  překvapením turnaje ve dvouhře a spolu s Markétou Matoušovou z TCEN Hrádek nad Nisou ovládly soutěž čtyřher.  Bojovný výkon předvedla i nenasazená Marie Anna Gaertnerová  z TK Louny, do semifinále však bohužel pro zranění nemohla nastoupit. I  přes vytrvalý déšť v neděli a v pondělí a průtrž v sobotu odpoledne se turnaj podařilo odehrát ve třech dnech a účastníce byly spokojeny s organizací turnaje i poskytnutým zázemím a občerstvením.

Výsledky: dvouhra čtvrtfinále Kněžková-Kubíková 6:0, 6:2; Doudová Kalousková 6:0, 6:0; Munzarová-Matoušová 6:3, 7:5; Gaertnerová-Zýtová 7:5, 0:6, 6:3; semifinále Kněžková-Doudová 6:3, 6:1; Munzarová-Gaertnerová scr.; finále Kněžková Munzarová 6:2, 6:3

05.09.2014
Tereza Vajsejtlová si přivezla titul z Regensburgu

Poslední prázdninový týden se konal mezinárodní tenisový turnaj TE 3 dvanáctiletých v německém Regensburgu. Tereza Vajsejtlová (LTC Mladá Boleslav) se v silné konkurenci probojovala ve dvouhře  do 3. kola, kde podlehla Stefanii Polischuk z Lotyšska 5:7, 2:6. V deblu nezaváhala ani na chvilku a se svou spoluhráčkou Kristýnou Lavičkovou (TK Sparta Praha) si odvezly titul. Ve finále porazily španělsko-německý pár  Marta Custic Braut (vítězka dvouhry)/Luzia Obermeier 6:4, 6:4. Tereza tak rozšířila svou sbírku o další cenný pohár. Gratulujeme.