Všední den         od  13.00 - 18.00
Sobota,neděle    od   8.00 - 18.00

06.10.2014
Nadějní talentovaní hráči v LTC MB - 2014

Pomalu končí závodní tenisová sezona 2014 a v tenisovém klubu LTC Mladá Boleslav můžeme v kategorii tenisových nadějí radostně hodnotit jak v kategorii dívek i chlapců.

Mezi hochy je příslibem do budoucích let Daniel Makovička, který v letošní sezoně zvítězil ve své kategorii v několika turnajích ve dvouhře i ve čtyřhře. Daniel bude oporou družstva starších žáků v nadcházející sezoně 2015. Sezonu zakončil vítězstvím v turnaji v Benátkách nad Jizerou.

Tereza Vajsejtlová se pohybuje už druhý rok v republikové špičce mezi mladšími žákyněmi. Letošní sezonu zakončí v první desítce žebříčku mladších žákyň. O jejích kvalitách svědčí řada umístění mezi třemi nejlepšími na několika mezinárodních turnajích a dále vítězství ve Středočeské Wilson Tour, kde se započítávají nejvýznamnější domácí turnaje. Tereza patří k nejlepším ve své kategorii i v ročníku a bude oporou v soutěžích družstev staršího žactva i dorostu.

Oběma tenisovým nadějím přejeme hodně úspěchů v nadcházející sezoně v soutěži jednotlivců i družstev.

30.09.2014
SRANDAMAČ 2014

LTC MLADÁ BOLESLAV

pořádá v sobotu 4.10.2014 DEBLOVÝ TURNAJ  MLÁDEŽE Srandamač .Turnaj je určen pro závodní hráče našeho klubu v kategoriích dorostu,mladšího i staršího žactva a babytenisu.

více viz. letáček

PLAKÁT_srandamač_2014.

24.09.2014
Turnaje kategorie A mladších žákyně - 2014

Tereza Vajsejtlová ukončila sezónu titulem

V uplynulých dvou zářijových víkendech se konaly poslední Celostátní turnaje kategorie A mladších žákyň. Z Rakovníka si Tereza Vajsejtlová (LTC Mladá Boleslav) přivezla 3. místo v singlu i v deblu. V semifinále nestačila na Darju Vidmanovou (I.ČLTK Praha) a po 3 setech prohrála 6:2, 2:6, 1:6. V deblu s Vendulou Krýslovou (TK Škoda Plzeň)  dívkám jen o vlásek unikl postup do finále když po setech 2:6, 6:4 prohrály super tie-break 9:11. O týden později se konal poslední A-turnaj v Dobříši. Tereza v semifinále prohrála s Vendulu Žižkovou (Severočeská tenisová) 5:7, 0:6. Radost si ale udělala v deblu, když s Vendulou Krýslovou (TK Škoda Plzeň) porazila první nasazenou dvojici Klára Nováková (Sparta Praha)/Kristýna Fantová (TK Neridé) po setech  7:5, 1:6 v super tie-breaku 10:7 a přivezla si domů další cenný titul.